Jeugdmuziekdag Aalst

Datum: Zaterdag, 3 maart 2007 Aanvang: 09:30
Lokatie: Aalst
Wie: Jeugd

Zaterdag 3 Maart was de Jeugdmuziekdag in Aalst. Elk jaar heb je een verschillend thema. Dit jaar was het thema: Hollands hits. Het was een erg gezellig thema. De Jeugmuziekdag is altijd een groot spektakel. Van verschillende verenigingen komen mensen muziek maken. Meestal zijn het er ongeveer 400. Ook de jeugd van de Volharding was er natuurlijk weer bij. Van onze vereniging gingen mee: Nonja, Leony, Miriam, Dianne, Henrike, Lara, Charissa, Marion, Manon, Nicole en Willem. Er gingen ook nog een paar andere met ons mee. Dat waren: Elina, Mark, Marleen Tieken en Lian

jmdklein.jpg

v.l.n.r. bovenste rij: Nonja, Leony, Miriam, Dianne, Elina, Henrike
v.l.n.r. middelste rij: Lara, Charissa, Marleen Tieken, Marion, Manon, Nicole
v.l.n.r. onderste rij: Willem, Mark

jmdklein2.jpg

 

Het programma van de dag zag er als volgt uit:
09.00 uur: ontvangst deelnemers
09.30 uur: start 1ste gezamenlijke repetitie
11.15 uur: einde 1ste repetitie
11.30 uur: start 2e (groeps-) repetitie
13.00 uur: pauze
13.30 uur: start 3e (groeps-) repetitie
15:00 uur: einde groepsrepetities
15.30 uur: generale repetitie (met z’n allen)
17.30 uur: broodmaaltijd
19.30 uur: CONCERT

Toen we ’s morgens aankwamen zochten we eerst rustig een plekje op. We begonnen met de eerste repetitie. Om 11.15 uur waren we klaar. We gingen om 11.30 uur door met de groepsrepetitie. Het groot koper, het klein koper en het slagwerk werd gesplitst. Hierna moesten we nog een paar repetities en daarna hadden we het concert.Omdat het thema dit jaar “Hollands hits” was, was het kleding advies dit jaar: “Oranje”. Bijna iedereen had wel iets oranjes aan. Het zag er heel mooi uit. We speelden veel mooie stukken. De stukken waren: Junioren Mars, La Storia, Soldaat van Oranje, Shoral and Rock-Out, Dance Party, Op een mooie Pinksterdag, De Bestemming, Je loog tegen mij, She Believes in me (zij gelooft in mij), Alles kan een mens gelukkig maken, Als de morgen is gekomen, Tchip Tchip (de vogeltjesdans) en Heb je even voor mij. Bij een paar stukken kwamen er mensen zingen. Bij de vogeltjesdans waren er een paar mensen op het podium om de vogeltjesdans te voor te doen. Er waren er ook 4 van onze vereniging: Jolijn, Marion, Nicole en Henrike. Jolijn had zelfs een vogel-pak aan. Het was erg leuk en grappig.

Het concert was erg mooi. Er was veel publiek en de sfeer zat er goed in. Het was een erg geslaagd concert!! Voor meer informatie kun je altijd kijken op www.jeugdmuziekdag.nl
Ook hebben nog 2 jeugdvolharders een stel foto’s online gezet, deze kun je bekijken op:
http://trmiriatist.mijnalbums.nl
http://marion.haaralbums.nl

Dit bericht is geplaatst in Algemeen, Jeugdorkest, Optredens & Activiteiten en getagd . Bookmark de permalink.

1 Reactie op Jeugdmuziekdag Aalst

  1. Marion zegt:

    Het was super!!:D
    Volgend jaar zeker weer!!!

    Xxx Marion

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *